Producenci

Gwarancja bezpieczeństwa

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL


Rozdajemy feromony i koncentraty perfum GRATIS!

  • Za każde 50 zł wydane w naszym sklepie (łącznie z kosztami porzesyłki) - koncentrat perfum Classic Collection 4ml GRATIS!
  • Za każde 100 zł wydane w naszym sklepie (łącznie z kosztami porzesyłki) - feromony PH Feromon Collection 13ml (kulka) GRATIS!

Sam wybierz, który zapach chcesz otrzymać!
Jeżeli dokonałeś zakupów za łączną kwotę przekraczającą 50 zł lub 100 zł - podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe informacje" wpisz nazwę wybranego produktu oraz oznaczenie zapachu. Pole "Dodatkowe informacje" umieszczone jest pod formularzem, w którym podajesz dane adresowe do wysyłki.

Nie zwlekaj! Promocja ważna do wyczerpania zapasów, dokonaj zakupu i wybierz już teraz coś dla siebie!


Warunki promocji: "Rozdajemy feromony i koncentraty perfum GRATIS!"
Aby skorzystać z promocji pamiętaj o wpisaniu Twojego wyboru w polu "Dodatkowe informacje" podczas składania zamówienia. Pole "Dodatkowe informacje" umieszczone jest pod formularzem, w którym podajesz dane adresowe do wysyłki. Promocje nie łączą się ze sobą. Jeżeli podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe informacje" wpiszesz wybór obydwu pozycji - to my zdecydujemy z której promocji korzystasz. Jeżeli nie wpiszesz oznaczenia zapachu otrzymasz zapach przydzielony losowo.